СТАВКИ НА СПОРТ

Parimatch - бонуси та акції

Бонуси Паріматч - це спеціальні пропозиції, спрямовані на залучення нових і винагороду постійних клієнтів. Це звична справа практично для всіх букмекерських контор, орієнтованих на аудиторію колишнього СНД. Однак акції Parimatch заслуговують на особливу увагу з боку беттерів, які ще більше вміють реалізовувати виграшні стратегії на спортивних ставках. Бонуси Parimatch істотно підвищують шанси на отримання прибутку навіть у найнесприятливіших для гравця умовах.

Вітальна презентація Parimatch як подарунок для нових клієнтів

Одним із найпопулярніших бонусів будь-якої букмекерської контори є вітальний подарунок за реєстрацію. Адміністрація та нові клієнти Parimatch не залишаються без уваги. Кожного нового гравця, який зареєстрував обліковий запис на сайті букмекерської контори, чекає подарунок у розмірі 25 000 грн. Ця сума змінюється в залежності від розміру вкладу. Щоб отримати бонусний подарунок, гравець повинен виконати кілька дій:

  • Пройдіть процедуру реєстрації Parimatch.
  • Ідентифікуйте свій обліковий запис
  • Внести суму, узгоджену в умовах депозиту;
  • Зачекайте, поки подарунок буде зараховано на особистий рахунок!

Щойно бонус надійде на рахунок, гравець має можливість використати ці кошти в грі на Parimatch bet. Бонусні кошти можна вивести разом з основними після виконання певних умов гри. Детальні правила викладені в спеціальному розділі на сайті букмекерської контори.

Розіграш джекпоту Паріматч

Ще одна бонусна пропозиція від Parimatch дає гравцям шанс зірвати джекпот у 2000 гривень . Розіграш такої суми відбувається перед кожною великою подією у світі футболу. Бонус в доларах розподіляється між щасливчиками, які змогли вгадати точний час першого або останнього голу. Іноді нічия відбувається серед тих, хто зробив правильний прогноз на кутові або жовті картки.

Щоб взяти участь у розіграші джекпоту, ви повинні зробити ставку в грі, яка бере участь в акції, перейти до “Jackpot 2000” і підтвердіть свої прогнози, вказавши точний момент майбутньої події. При цьому, за умовами букмекерської контори, ігровий коефіцієнт на результат має бути вище 1,50, незалежно від виду ставки.

Розмір виграшу залежатиме від суми ставки. Наприклад, щоб отримати виплату в 1250 гривень, потрібно розщедритися не менше 10 гривень. Якщо ви ризикуєте 50 гривнями, ви можете збільшити свої інвестиції в 100 разів, якщо досягнете успіху на 500 гривень. Виграш у 250 гривень буде присуджений гравцеві, який поставив лише 1 долар. Якщо в кожній категорії ставок кілька переможців, виграш розподіляється пропорційно між усіма учасниками ставок.

Збільшення шансів на гру

Однією з найпопулярніших рекламних акцій Parimatch є збільшення шансів на певні спортивні події. Ця пропозиція зазвичай стосується ігор Прем'єр-ліги. Перелік доступних конкурсів із підвищеними котируваннями можна знайти у відповідному розділі на сайті Parimatch. Для участі в цій акції достатньо ознайомитися зі списком поточних подій і зробити ставку на обрану лінію.

Акція з поверненням грошей

Унікальною пропозицією від БК Паріматч можна вважати бонус у вигляді кешбеку за всі ставки, зроблені кращим. Чим більше азартних угод ви зробите, тим більше грошей повернеться на ваш рахунок. Кешбек нараховується за бальною системою. В акції беруть участь усі види ставок, крім розрахованих з коефіцієнтом гри 1.

Гравець може перевести бали на реальні кошти на особистий рахунок у будь-який зручний для нього час та вивести гроші з Паріматч. Ви можете використовувати відшкодування для ставок на спорт. При цьому умови гри не покривають грошові кошти.