СТАВКИ НА СПОРТ

Виведення грошей з офіційного сайту Parimatch

Кожному беттеру важливо знати, як саме вивести гроші з Паріматч. Це питання задають гравці, тільки починаючи робити ставки. Вивчають відгуки, звіряють з правилами букмекерської контори, чи відповідають написані коментарі БК клієнтам. Дана контора є одним з лідерів гемблінг-сегменту, тому для підтримки репутації та довготривалих відносин зі сформованою базою бейтерів всі зобов’язання виконуються згідно з умовами та правилами, викладеними на сайті. Для більшості гравців платформа Parimatch - це можливість збільшити дохід, а тому як вивести гроші з ресурсу - одне з найважливіших питань.

Вивід грошей з Парі Матч: способи та методи

Переказ коштів в Україні з рахунку Parimatch на банківську картку/рахунок може здійснити будь-який учасник, який попередньо зареєстрований на цьому ресурсі. Щоб переказати кошти з віртуального ігрового рахунку на свої банківські реквізити, потрібно по черзі виконати такі дії:

  • Спочатку гравець заходить на свою сторінку, ввівши ім’я та пароль, вказані під час реєстрації.
  • У верхній частині дисплея потрібно вибрати “Enter/Withdrawal” вкладка.
  • Потім є список можливих способів виконання операції.
  • Обираючи один із способів перекладу, потрібно слідувати інструкціям на офіційному сайті, які допоможуть завершити цей процес.
  • ми продовжуватимемо чекати на додавання суми!

Виходячи з вищевикладеного, процес переведення в готівку фінансових активів досить простий, але все ж є деякі обмеження та нюанси, з якими слід ознайомитися при кожному батері. До них належать:

  • Перед першим виведенням грошей з особистого рахунку кожен гравець повинен пройти процес підтвердження своєї особи, це шляхом надання документів у вигляді скан-копій електронною поштою у відділ безпеки букмекера Парі мат ч. Безпека інформації букмекерської контори гарантує, що вона необхідна лише для забезпечення безпеки третіх осіб, які не зможуть скористатися заробленими вами фінансовими ресурсами.
  • Важливо також знати, що в Україні діють обмеження на суму виведення активів (банківські картки до 75 тис., електронні гаманці до 15 тис., банківський рахунок до 550 тис. грн)!
  • Введення та зняття грошей безпосередньо пов'язані, ви можете перераховувати свій прибуток виключно в платіжну систему, за допомогою якої відбулося зарахування на депозитний рахунок. до н.е. не стягує комісію, але це може зробити фінансова організація, з якою відбувається ця операція!
  • На webmania реєстрація відбувається із затримками, оскільки служба безпеки цього гаманця ретельно перевіряє та перевіряє дані!
  • Усі заявки на переказ грошових коштів розглядаються почергово!

БК Паріматч - дуже відповідальна контора, яка забезпечує повний доступ і гарантує прозорість виведення ваших коштів. Всі правила і особливості передачі активів розписані на офіційному ресурсі, тому в першу чергу необхідно вивчити інформацію з цього питання, щоб не виникло непорозумінь і проблем в майбутньому.