СТАВКИ НА СПОРТ

Реєстрація Парі Матч дає доступ до спортивних ставок

Реєстрація Parimatch - це процедура, яка відкриває двері у світ спортивних ставок. Одна з найбільших букмекерських контор рунету надає широкі можливості для гри в розіграші онлайн. Тут ви можете зробити ставку на будь-яку цікаву для вас спортивну подію та отримати в разі успіху солідний виграш. Букмекерська контора Parimatch організовує прямі трансляції з місця проведення гри та пропонує робити ставки по ходу гри. Є секція казино з широким вибором кращих ігрових автоматів, а також столи з живими круп'єрами. Повний доступ до всіх переваг відкриває реєстрація Parimatch, яку може пройти кожен повнолітній користувач.

Як зареєструватися в Parimatch

Користувачі, які хочуть відкрити реальний рахунок і почати робити ставки на спорт, повинні пройти просту процедуру реєстрації. Для цього перейдіть за посиланням на офіційний сайт Parimatch Match і виберіть у верхньому меню кнопку з відповідною назвою. Після цього вам буде запропоновано заповнити стислу анкету, в якій потрібно вказати:

  • Ваша особиста інформація (прізвище та ім'я);
  • Дата народження
  • Країна та місто проживання;
  • Електронна пошта;
  • Номер телефону
  • Валютні рахунки!

Після заповнення форми на веб-сайті Parimatch ви повинні підтвердити свою фальсифікацію та погодитися з умовою пропозиції, поставивши галочку в кінці анкети. Букмекерська контора Parimatch працює з чітким дотриманням законодавства і не співпрацює з особами молодше 18 років. Порушення цієї умови тягне за собою блокування рахунку із заморожуванням усіх коштів на рахунку.

Також варто відзначити, що кожен гравець може створити кілька акаунтів на матчі Парі. Збіг веб-сайту, але лише якщо вони мають різну валюту під час відкриття рахунку. Мультиакаунти з однаковою назвою та з однаковою валютою будуть заблоковані.

Після того, як ви заповнили анкету та надіслали її до Parimatch, перевірте свою електронну пошту. На вашу адресу буде надіслано посилання, що стане завершальним штрихом процедури реєстрації. Ви повинні активувати посилання в електронному листі протягом 72 годин. Після закінчення цього часу обліковий запис буде скасовано, і вам доведеться зареєструватися повторно.

Заповнюючи анкету при відкритті рахунку, будьте гранично уважні. Невірні дані стануть перешкодою для виграшу. Адміністрація залишає за собою право вимагати додаткової перевірки з наданням сканів копій ваших документів. І якщо вказана вами інформація не буде збігатися з даними власника картки, то в оплаті буде відмовлено. Такі запобіжні заходи необхідні для запобігання будь-якій шахрайській діяльності з вашим обліковим записом. Зрештою, Parimatch дорожить своєю бездоганною репутацією та прагне забезпечити безпеку всіх своїх клієнтів.

Реєстрація для резидентів України та інших країн

У зв'язку з обмеженням діяльності букмекерських контор в України доступ до міжнародного сайту Parimatch-Match з розширенням “.com” можуть бути закриті. Проблема вирішується за допомогою Betting Match Mirror, що відрізняється від основної версії офісу лише адресою. При відкритті облікового запису на дзеркалі сайту Parimatch слід дотримуватися тієї ж послідовності дій, що і при реєстрації на офіційному сайті Паріматч. Альтернативна версія залишається доступною як з ПК, так і з мобільних пристроїв. Єдина відмінність полягає в тому, що коли ви вводите адресу дзеркала на своєму смартфоні, ви повинні додати “m.”

Резиденти Білорусі можуть відкрити рахунок за допомогою локальної версії офісу Parimatch, адаптованої для їх країни. Адреса білоруської версії зареєстрована в доменній зоні “.by.” Однак гравці, які проживають у цій країні, також можуть використовувати міжнародний веб-сайт офісу після введення parimatch com у браузері. При відкритті облікового запису користувачі РБ також повинні будуть надати паспортні дані, а в якості ігрової валюти будуть використовуватися тільки білоруські рупії. Крім того, реєстрація під білоруською версією виключає можливість нарахування вітального бонусу.

Адреса грузинської версії сайту Parimatch-Match зареєстрована в доменній зоні “.ge.” Його можна використовувати, коли ви входите з настільного комп’ютера або будь-якого мобільного пристрою. При реєстрації з грузинського інтерфейсу не потрібно буде вказувати паспортні дані, але потрібно буде ввести ІПН. Користувачі можуть вказувати лише грузинські ларі як ігрову валюту під час відкриття облікового запису. Мобільна версія, адаптована під грузинських гравців, як і дзеркало, стабільно працює з будь-яким смартфоном або планшетом і дозволяє зареєструватися так само швидко, як і на звичайному ПК.

Резиденти Казахстану також не обмежені у виборі сайту для реєстрації в офісі parimatch. Жителі цієї країни можуть користуватися як міжнародною версією офіційного ресурсу з розширенням “.com” і його альтернатива з адресою в доменній зоні “kz”. Для реєстрації на казахстанському сайті Parimatch необхідно ввести особисті дані, вказавши при цьому номер паспорта або іншого документа, що посвідчує особу. В якості ігрової валюти пропонується тільки тенге. Що стосується віку, то для жителів країни обов'язковою умовою реєстрації на місцевому сайті букмекерської контори є досягнення 21 року.